Monday, December 2, 2013

1. neděle adventní

Myslela jsem, že to nezvládnu. Ale měla jsem pomocníčka, který mohl hned vyzkoušet první minidáreček z adventního kalendáře. Nikdy by mne nenapadlo, že bude potřeba, ale nakonec se kuchařská zástěrka stala nepostradatelným artiklem. Byla potřeba. :)
Napekli jsme spolu perníčky a udělali adventní výzdobu. A navíc se svíčkami, které jsme si letos sami uváleli. :)
Andrýsek je tak tvořivě naladěný, že teď chce dělat sýr! Nevím, kde na tom byl, ale čas od času z něj vypadne nějaký nápad. Hlavně ať nezahálím. ;)
 
 

 


 

8 comments:

 1. Miska...mat takychto pomocnikov...ani sa nečudujem ze tak krasne ste upiekli...:), krasny adventny cas, Zuzana

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zuzano, moc vám děkuji! A přeji i Vám krásný adventní čas :)

   Delete
 2. Máte to krásně udělané, svíčky i perníčky :)

  ReplyDelete
 3. Mě na takové výzdobě hřeje vědomí, že je opravdu natural, plastic free a jiného free :D a krásně medově voní!!! ;)

  ReplyDelete
 4. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 140 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany. Momentálně máme denně 30 000 kliků. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@vyhledejrecepty.cz

  ReplyDelete